SÜDGE ders notlarının güncel sürümünü aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Sürücü Davranışlarını Geliştirme Eğitimi Yönetmeliğinde verilecek eğitimin programı ve süresi belirlenmiştir.

Buna göre; Sürücülerdeki riskli davranışları belirlemek ve bu davranışları değiştirmek amacıyla eğitim programı düzenlenir
Eğitime alınacak sürücü sayısı bir eğitim seansı için en az 4 kişi en fazla 12 kişidir.
Eğitim programının açılma tarihleri başvuru yapan sürücü sayısına göre Müdürlük tarafından belirlenir.
Eğitim programı süresi en az 24 saattir. Program günde en fazla 6 saat haftada 1 gün olmak şartı ile en az 4 haftada tamamlanır. Eğitimcilerin önerileri doğrultusunda Müdürlük tarafından eğitim programı uzatılabilir.

SÜDGE devamsızlık söz konusu değildir. Aksi halde bulunduğunuz gruptan derhal çıkarılır, bir sonraki gruba dahil edilirsiniz. Bu da tüm işlemlere ve eğitime en baştan başlayacağınız anlamına gelmektedir.

By Südge

Bir Gazeteciden Daha Fazlası...!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

kingroyal.org kingroyal meritking madridbet giriş kingroyal giriş meritkingadres.com madridbet href="https://www.yildizelinakliyat.com/sultangazi-evden-eve-nakliyat/" rel="dofollow">sultangazi evden eve nakliyat bayrampaşa evden eve nakliyat esenyurt evden eve nakliyat bagcilar evden eve nakliyat